Банк Англії очікує зниження інфляції у 2012 році, але підкреслює невизначеність прогнозу


Банк Англії очікує зниження інфляції у 2012 році, але підкреслює невизначеність прогнозу

Комітет грошово-кредитної політики Банку Англії чекає збереження інфляції у Великобританії вище за цільовий рівень у 2% протягом 2011 року і її падіння нижче цього рівня в 2012 році, повідомляє MarketWatch із посиланням на квартальний звіт британського ЦБ з інфляції.

За прогнозом Банку Англії, інфляція, яка в даний час складає 3,1%, впаде до 1,6% до кінця дворічного прогнозного періоду.

При цьому британський Центробанк зазначив, що "тимчасові рамки і темпи зниження інфляції" невизначені і "шанси на те, що інфляція буде вища або нижча за цільовий рівень в кінці прогнозного періоду, можна вважати приблизно рівними".

У Банку Англії зазначають, що темпи зростання економіки країни з більшою вірогідністю залишатимуться вище за середні рівні за довгостроковий період протягом основної частини тимчасового інтервалу, на який робиться прогноз.

Прогноз для темпів зростання ВВП є дуже невизначеним, оскільки експорт надає економіці меншу підтримку, ніж очікувалося раніше, говориться у повідомленні британського ЦБ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua