0 800 307 555
0 800 307 555

Путін: Покращення українсько-російських відносин втілиться в економічні результати


Путін: Покращення українсько-російських відносин втілиться в економічні результати

Прем'єр-міністр Російської Федерації Володимир Путін зазначає, що нормалізація українсько-російських відносин позитивно впливає на економічне співробітництво двох країн.

"В результаті тієї політики, яку ви (президент України) сформулювали в російському напрямі, у нас політична складова трансформується в економічні результати", - сказав він на зустрічі з президентом України Віктором Януковичем в середу в Києві.

При цьому Путін відзначив істотне зростання товарообігу між двома країнами. "Ми практично виходимо на докризовий рівень", - сказав він.

Глава уряду Росії підкреслив, що його візиту до України передувала значна підготовча робота, яка багато в чому просувалася завдяки "політичній позиції українського керівництва".

Він також заначив, що підготовча робота була непростою, оскільки потрібно було погодити позиції сторін, шукати компроміси.

У свою чергу президент України Віктор Янукович вітав "нечисленну, але добре підготовлену" російську делегацію.

Він висловив, що черговий візит до України прем'єр-міністра РФ буде плідним, і сторонам як завжди, удасться вирішити багато питань.

Янукович відзначив переміщення українсько-російської робочої групи у напрямі інтеграції економік двох країн, зокрема, в таких галузях як авіа- і суднобудування, паливно-енергетичний комплекс, у сфері наукоємних технологій.

"Сьогодні, звичайно, нам буде, про що поговорити", - підкреслив він.

Янукович також відзначив істотне просування в підготовці договору про співпрацю двох країн до 2020 року. Звертаючись до Путіна, він сказав: "В цілому, на мій погляд, те завдання, яке Ви поставили, - підготувати дієвий договір наших міждержавних відносин до 2020 року, просувається вперед. Я сподіваюся, що у вашій особі уряд Росії внесе великий вклад до цієї роботи".

Президент України висловив сподівання, що під час візиту Путіна буде конкретизовано багато питань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua