Експерт: Платити "криші" дешевше, ніж державі


Експерт: Платити "криші" дешевше, ніж державі

Близько 100 мільярдів гривень обертається в тіні. Так вважають у Міністерстві праці і соціальної політики. Уряд запевняє, що прийняття Податкового кодексу сприятиме їх легалізації.

В свою чергу, представники бізнесу прогнозують різке зростання суми прихованих доходів. Як пояснюють експерти, причина цього - норми, запропоновані фіскальною конституцією. Нових тіньових механізмів підприємці вигадувати не мають наміру. Користуватимуться відомими і давно перевіреними.

"Уже сьогодні багато людей здають свої свідоцтва платників єдиного або фіксованого податку, взагалі знімаються з реєстрації і ховаються. Виробництво - взагалі закривається і нічого не показує. Якщо говорити про торгівлю - один через одного, не показуються, прикривають один одного, закриваються. Ховаються, говорять, що таке було в 90-х роках, коли ховалися від міліції, від податківців. Були завжди залежні. Тоді було фінансово дешевше мати якогось свого фінансового "кришувальника" і йому було дешевше платити, ніж державі", - прокоментувала для UBR.UA Оксана Продан, голова Ради підприємництва при Кабінеті Міністрів України в 2008-2010 рр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua