"Газпром": Німецький партнер точно з'явиться у "Південному потоці"


"Газпром": Німецький партнер точно з'явиться у "Південному потоці"

Німецька компанія стане учасником проекту із будівництва газогону "Південний Потік", заявив журналістам глава департаменту зовнішньоекономічної діяльності ВАТ "Газпром" Станіслав Циганков.

"Те, що компанія з'явиться - у мене немає жодного сумніву", - сказав він, відповідаючи на питання про можливість входження німецького партнера до проекту, не уточнивши її назву. При цьому С.Циганков додав, що "це один з наших партнерів".

Раніше джерела Агентства газової інформації (АГІ) повідомляли, що Wintershall - нафтогазова "дочка" німецького концерну BASF - обговорює з "Газпромом" (GAZP) участь у проекті будівництва газопроводу "Південний потік" через Чорне море.

"У нас є думка, що це буде європейський проект з відсутністю домінуючих учасників - окрім "Газпрому" відповідно. Думаю, це один з кращих варіантів для Eni. Вони, мені здається, не готові бути лідерами", - вважає топ-менеджер "Газпрому".

На початку жовтня прем'єр-міністр РФ Володимир Путін заявив під час бесіди з главою "Газпрому" Олексієм Міллером, що німецькі компанії цікавляться участю в газотранспортному проекті "Південний потік".

"Я знаю, що деякі великі європейські компанії, які раніше не входили в цей проект, вже виявляють до нього велику цікавість. І якщо вони увійдуть до цього проекту, він стане у прямому розумінні цього слова міжнародним, загальноєвропейським. Там вже у нас італійські фірми, французькі, тепер уже німецькі виявляють цікавість", - заявив російський прем'єр.

Зі свого боку О.Міллер зазначив: "Ми бачимо інтерес до проекту нових учасників, наших традиційних партнерів, зокрема, з боку німецьких компаній".

Поки в проекті будівництва морського газопроводу через Чорне море в "Газпрому" один партнер - італійська Eni. Ведуться переговори про участь в проекті французької EDF.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua