Хто відповість за шоу двійників?


Хто відповість за шоу двійників?

У Партії регіонів покладають відповідальність за появу партій-двійників на лідерів цих партій, які не змогли впоратися із внутріпартійними конфліктами.

"Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов закликає опозиційні політичні сили, які посіяли конфлікти у своїх місцевих партійних організаціях, припинити внутрішні чвари під час підготовки списків кандидатів у депутати на місцеві вибори. Олександр Єфремов поклав відповідальність за появу партій-двійників у списках деяких політичних сил на лідерів цих партій, які не змогли впоратися з внутріпартійними конфліктами", - повідомила прес-служба Партії регіонів.

Зокрема Єфремов навів для прикладу Київську та Львівську області, де партія "Батьківщина" "законфліктувалася" до створення списків-двійників кандидатів у депутати через постійні вияснення, хто легітимніший керівник у місцевих партійних організаціях.

Лідер фракції Партії регіонів також звернувся до територіальних виборчих комісій із пропозицією негайно виконати рішення судів, які дозволяють партіям самим вирішувати, кого вони делегують у депутати місцевих рад, аби забезпечити політичним силам рівний доступ до виборчого процесу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua