Митні збори в Китаї вперше перевищили 1 трлн юанів


Митні збори в Китаї вперше перевищили 1 трлн юанів

Головне митне управління Китаю повідомило, що до 14 жовтня митні служби країни протягом нинішнього року зібрали, за підрахунками, митних зборів та імпортних мит на 1 трлн 590 млн юанів, що на 315,56 млрд юанів більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року ( зростання на 46,1 відс).

Серед них митні збори склали 162,98 млрд юанів, а імпортні мита - 837, 61 млрд юанів. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року вони збільшилися відповідно на 48,9 проц і 45,5 відс. Вперше збір митних зборів в Китаї перевищив 1 трлн юанів. В середньому кожен робочий день для країни стягувалося 5,157 млрд юанів. В результаті зі збору мит був встановлений новий рекорд.

В нинішньому році збір митних зборів значно збільшився, головним чином, в результаті того, що в Китаї реалізується стратегія розширення внутрішнього попиту, швидко змінюються методи економічного розвитку, ефективно реалізуються політика і заходи протидії міжнародній фінансовій кризі, посилюється імпульс економічного розвитку, загальна ситуація економічного розвитку в країні прекрасна, значно збільшився обсяг імпорту. З січня по вересень обсяг імпорту до Китаю у вартісному вираженні склав 1,014 трлн доларів США, збільшившись в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 42,4 відс. Серед них імпорт в рамках звичайної торгівлі, який є важливим джерелом збору мит митницею, - 555,54 млрд доларів США, зростання в порівнянні з попереднім періодом на 45,4 відс.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua