Тимошенко назвала "компліментом" звинувачення в тому, що вона спрямувала частину коштів від МВФ до Пенсійного фонду


Тимошенко назвала "компліментом" звинувачення в тому, що вона спрямувала частину коштів від МВФ до Пенсійного фонду

Лідер ВО "Батьківщина", екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко назвала "компліментом" звинувачення в тому, що в кризисний час вона спрямувала частину коштів , отриманих від Міжнародного валютного фонду (МВФ), до Пенсійного фонду України (ПФУ), і забезпечила тим самим своєчасну виплату пенсій. Про це вона заявила після прес-конференції в Харкові, коментуючи заяву голови Головного Контрольно-ревізійного управління (КРУ) Петра Андрєєва про багатомільярдні збитки бюджету під час її прем'єрства.

"Я хочу, аби завжди в країні були прем'єр-міністри, яким за підсумками аудиту пред'являють лише одне звинувачення ... Я б і сьогодні вчинила так само ... Я вважала, що в кризу якраз потрібно захистити пенсіонерів, бюджетників, студентів, дітей. Для мене це є великим компліментом, що прокуратура, СБУ, КРУ, американські аудитори за два роки перевірили мою діяльність, і більше нічого не знайшло, як перерахування грошей до Пенсійного фонду", - сказала Ю.Тимошенко.

Нагадаємо, сьогодні на прес-конференції в Києві голова ГоловКРУ Петро Андрєєв заявив, що за результатами перевірки КРУ діяльності уряду Ю.Тимошенко, були виявлені порушення майже на 53 млрд грн. Зокрема, за словами П.Андрєєва, із грошей, отриманих як кредит від МВФ, Держказначейство, не маючи на те підстав, надавало кредити Пенсійному фонду на суму 42,1 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua