Точка зору: Інфляція швидко з'їсть запас ревальвації гривні


Точка зору: Інфляція швидко з'їсть запас ревальвації гривні

Національний банк України знов проводить політику стабільного курсу гривні до долара, проте висока інфляція, як це вже було раніше, досить швидко змусить його переглянути нинішній курс, вважає голова ради директорів групи компаній "Інвестиційний капітал Україна" (ICU) Валерія Гонтарева.

"У нас знову новий курс (гривні, - ред.). Єдине, що добре, є запас міцності, оскільки гривня була сильніше девальвована. Проте при інфляції 10% за рік цього запасу не буде", - сказав вона на інвестиційному форумі, організованому ICU у Києві.

В.Гонтарева нагадала, що Нацбанк України давно дотримується політики стабільного курсу гривні, слабо пов'язаного з рівнем інфляції в країні і ситуацією в країнах - торговельних партнерах. Через це він час від часу змушений майже стрибкоподібно девальвувати гривню, аби знов підтримувати її стабільність, але вже на новому рівні: 1,7 грн/$1, 5 грн/$1, 8 грн/$1, пояснила експерт.

"Я за інфляційне таргетування, і в цьому питанні підтримую Міжнародний валютний фонд і чекаю, коли цим займеться НБУ", - сказала голова ради директорів ICU.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua