Рубіні закликав не боятись девальвації гривні


Рубіні закликав не боятись девальвації гривні

Українському уряду необхідно проводити гнучкішу валютну політику.

Як повідомляє УНІАН, про це заявив професор економіки в Stern School of Business Університету Нью-Йорка Нуріель Рубіні, які передбачив фінансову кризу у США і її причини.

За його словами, гнучкіший валютний курс, що має на увазі певну девальвацію вітчизняної валюти, дозволить підсилити конкурентоспроможність української економіки. В зв'язку з цим експерт зазначив, що сьогодні більшість країн світу проводитимуть девальваційну політику відносно своїх валют для підтримки експортерів.

Водночас Рубіні застерігає, що подібна практика надалі може призвести країни до торговельних воєн, в першу чергу, між США і Китаєм.

Експерт також зазначив, що на сьогодні в українській економіці спостерігаються ознаки стабілізації. Проте, за його словами, в другому півріччі 2010 року можна буде спостерігати уповільнення її зростання на тлі подібних процесів в економіках розвинених країн.

У цьому зв'язку Рубіні зазначив, що економіки країн Східної Європи, у тому числі і України, і надалі продовжують залишатися під сильним впливом ситуації на світових ринках. За його словами, поліпшити ситуацію зможе прискорення реформ в Україні, зокрема, проведення фіскальної реформи і, як наслідок, створення стійкої до зовнішніх впливів вітчизняної економіки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua