Прибуток Coca-Cola в III перевищив прогноз


Прибуток Coca-Cola в III перевищив прогноз

Американська Coca-Cola Co., найбільший у світі виробник безалкогольних напоїв, збільшила чистий прибуток у третьому кварталі 2010 року на 8,4% - до $2,06 млрд, або $0,88 з розрахунку на акцію, в порівнянні з $1,9 млрд, або $0,81 на акцію, за аналогічний період минулого року. Як повідомляється в прес-релізі Coca-Cola, прибуток компанії без врахування разових чинників склав $0,92 на акцію.

Прибуток компанії збільшився на 5% до $8,43 млрд з $8 млрд.

Аналітики, опитані MarketWatch, в середньому прогнозували скоректований прибуток на рівні $0,89 на акцію при виручці $8,39 млрд

Позитивний вплив на прибуток Coca-Cola в минулому кварталі надав запуск на ринок нових напоїв в країнах, що розвиваються, зокрема, в Індії і Росії.

Загальний обсяг продажів напоїв, що виробляються компанією, збільшився в липні-вересні на 5%, на американському ринку цей показник виріс на 2%, тоді як в третьому кварталі минулого року він опустився на 4%.

Зарубіжні продажі підвищились на 6%, при цьому в Європі і Африці зростання склало 12%, в Росії - 30%, в країнах Латинської Америки - 4%.

Компанія також оголосила про намір до кінця року викупити власні акції на $2 млрд.

Акції Coca-Cola подорожчали на попередніх торгах в Нью-Йорку в середу на 1,3%, з початку цього року їх вартість збільшилась на 5,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua