Азаров не проти сплатити проїзд міжнародних спостерігачів на вибори


Азаров не проти сплатити проїзд міжнародних спостерігачів на вибори

Уряд України готовий сприяти міжнародним спостерігачам у відвідуванні України для моніторингу виборів до місцевих органів влади 31 жовтня, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Ми запросили всіх, хто хоче, зі світових організацій, які спостерігають за виборами. Я був в Брюсселі і в черговий раз запросив представників Євросоюзу. А мені за звичкою говорять: ваша опозиція стверджує, що в країні свобода слова і демократія під загрозою. Я говорю, давайте так: я не буду вас ні в чому переконувати, у мене до вас єдина пропозиція, і ми готові узяти витрати на себе - приїздіть до нашої країни, поживіть там тиждень і подивіться центральні телеканали. Прем'єр-міністра, який там діє, "полоскатимуть" як завгодно протягом тижня", - сказав він на нараді з актуальних питань розвитку Миколаївської області у Миколаєві.

"Мені це не подобається. Але що поробити - така посада. Але ви (спостерігачі - ред) побачите, я вас ні в чому переконувати не збираюся", - додав глава українського уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua