В Україні набрала чинності постанова про введення квот на експорт зерна


В Україні набрала чинності постанова про введення квот на експорт зерна

В Україні набрала чинності постанова від 4 жовтня 2010 р. №938 про введення квот на експорт зерна. Документ опублікований сьогодні в газеті "Урядовий кур'єр".

Згідно з постановою, квоти встановлені на пшеницю і суміш пшениці й жита (меслин), полбу в обсязі 500 тис. т, на кукурудзу - 2 млн т, ячмінь - 200 тис. т, жито - 1 тис. т, на гречку - 1 тис. т.

Згідно з порядком видачі ліцензії на експорт цих видів с/г продукції розподіл квот здійснюється на підставі заявки, поданої Мінекономіки суб'єктом господарської діяльності за встановленою міністерством формою, протягом 15 календарних днів після публікації на офіційному веб-сайті Мінекономіки інформації про початок реєстрації заявок.

Разом із заявкою суб'єкт господарської діяльності подає висновок Мінагрополітики про наявність у нього обсягу сільськогосподарської продукції, вказаного в заявці, і здатність її експортувати. Він також несе повну відповідальність за невірогідність вказаних в заявці відомостей.

В разі подачі суб'єктом господарської діяльності документів, що не відповідають вимогам законодавства і цьому порядку, Мінекономіки відхилює заявку. Суб'єкт господарської діяльності може повторно подати документи протягом терміну прийому заявок. У свою чергу Мінекономіки протягом 5 робочих днів після завершення прийому заявок подає їх комісії для розгляду і прийняття рішення про розподіл квот.

Загальний обсяг квот розподіляється комісією пропорційно обсягам, вказаним у висновках Мінагрополітики. Нерозподілений обсяг квот підлягає повторному розподілу в тому ж порядку.

Рішення комісії є правомочним, якщо на засіданні присутні не менше двох третин її членів і за його прийняття проголосували більше половини присутніх на засіданні. При рівності голосів голос голови комісії є вирішальним. Рішення комісії публікується на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Мінекономіки видає ліцензію з врахуванням рекомендацій комісії, а в разі прийняття комісією рішення про відмову у видачі ліцензії протягом 7 днів після його прийняття присилає суб'єкту господарської діяльності повідомлення у письмовій формі з обґрунтуванням причин відмови.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua