Кабмін збільшив статутний фонд "Нафтогазу"


Кабмін збільшив статутний фонд "Нафтогазу"

Кабінет міністрів збільшив статутний фонд Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україні" на 5,776 мільярда гривень до 29,941 мільярдів гривень.

Про це йдеться в постанові Кабміну №935 від 12 жовтня.

Уряд вніс відповідні зміни до статуту "Нафтогазу" і доручив Міністерству палива і енергетики прийняти заходи для реєстрації цих змін.

Кабмін також даною постановою вніс зміну до своєї постанови №1408 від 23 грудня 2009 року і скоротив розмір збільшення УФ "Нафтогазу" шляхом додаткової емісії з 12 мільярдів гривень до 5,775 мільярдів гривень.

Як повідомляло агентство, в грудні 2009 року Кабінет міністрів вирішив збільшити статутний фонд "Нафтогазу" на 12 мільярдів гривень до 36 164,714 мільйонів гривень шляхом випуску додаткових акцій існуючої номінальної вартості зі збереженням 100% акцій у власності держави.

В серпні Кабмін вирішив випустити ОВДП на 7,4 мільярда гривень для збільшення УФ "Нафтогазу", у вересні уряд отримав дозвіл Верховної ради на це.

В 2009 році уряд збільшив статутний фонд компанії на 18,6 мільярда гривень до 24 164,714 мільйонів гривень шляхом випуску ОВДП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua