Кудрін констатує трансформацію фінансової кризи у суверенну боргову кризу...


Кудрін констатує трансформацію фінансової кризи у суверенну боргову кризу...

Трансформація фінансової кризи в суверенну боргову кризу фактично сталась, констатує віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін.

"Близько одного року тому почалась дискусія про можливу трансформацію фінансової кризи в суверенну боргову кризу. Останні події показали, що така трансформація практично сталася", - зазначив О.Кудрін, виступаючи на п'ятому пленарному засіданні Діалог Росія - ЄС з питання фінансової і макроекономічної політики.

О.Кудрін також зазначив, що два цих види криз тісно пов'язані - державні борги зростають в результаті витрат на подолання наслідків кризи, тоді як зростання ризиків державних дефіцитів призводять до дестабілізації фінансових ринків, вважає він. "Остання обставина підкреслює необхідність невідкладної фіскальної корекції в найуразливіших країнах, а також складання середньострокових програм фіскальної консолідації у всіх розвинених країнах", - зазначив міністр.

Він підкреслив, що, не дивлячись на заяву Міжнародного валютного фонду про необхідність проведенні фіскальної корекції, поки успіхи в цій сфері залишаються обмеженими через політичну непопулярність цих заходів. "Проте затягування фіскальної консолідації, поки це не почне викликати стурбованості ринків, також дуже небезпечне, що видно з прикладу Греції", - зазначив О.Кудрін. На його думку, якщо подібний сценарій реалізовуватиметься у більшій країні країні, то "наслідки можуть виявитися набагато плачевнішими і не лише для цієї країни, але і для всієї світової економіки".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua