"Нафтогаз" позичив у "Промінвестбанку" 50 мільйонів доларів


"Нафтогаз" позичив у "Промінвестбанку" 50 мільйонів доларів

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз Україні" у вересні залучила кредит, "Промінвестбанку", що входить до групи найбільших, у розмірі 50 мільйонів доларів.

Про це повідомило інформоване джерело.

Інші подробиці він не уточнив.

11 жовтня на офіційному веб-порталі державних закупівель були оприлюднені результати оголошеного "Нафтогазом" тендеру з вибору банку для залучення кредитних коштів з процедурою закупівлі у одного учасника.

Переможцем тендеру став ПІБ, кредитний договір вартістю 18,85 мільйона гривень був підписаний 3 вересня.

Сума кредиту в повідомленні не вказується.

Нагадаємо, що "Нафтогаз Україні" має намір залучити в банку VTB Capital Plc (Великобританія) кредитну лінію в розмірі до 400 мільйонів доларів.

В середині вересня глава НАКу Євген Бакулін повідомив, що компанія має намір направляти кредитні кошти, що залучаються, для розрахунків за імпортний природний газ.

"Нафтогаз" є монополістом у транспортуванні газу по транзитних газопроводах, монополістом у транспортуванні нафти по нафтопроводах, а також найбільшим добувачем газу і найбільшим добувачем нафти в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua