Світові ціни на цукор злетіли у вересні до максимуму з лютого цього року


Світові ціни на цукор злетіли у вересні до максимуму з лютого цього року

Світові ціни на цукор зросли у вересні до максимального з лютого поточного року рівня через посушливу погоду в Бразилії і повені в Центральній Америці, Пакистані, деяких районах Індії і Австралії, говориться в повідомленні Міжнародної цукрової організації (ISO).

До 28 вересня місяця ціни на цукор-сирець злетіли до 25,15 цента за фунт з 19,78 цента за фунт на початок місяця (з $436 до $554,46 за тонну). Протягом останніх двох днів сталася корекція вниз, і на 30 вересня ціна становила 23,52 цента за фунт (близько $518,52 за тонну). Таким чином, за місяць ціни зросли майже на 19%.

Ціни на білий цукор зростали повільніше. За два перші тижні місяця вони збільшилися з $557,2 до $625,8 за тонну, до 21 вересня впали до $593,6 за тонну і до кінця місяця знову зросли - до найвищого значення за останні сім місяців ($641,2 за тонну).

За прогнозом ISO, ситуація на світовому ринку цукру в кінці 2010 - початку 2011 року залишиться досить напруженою, оскільки виробничий потенціал експортерів еквівалентний потребі імпортерів, і надлишку цукру на світовому ринку не очікується. При цьому непередбачене зростання попиту на цукор або скорочення виробництва можуть призвести до дефіциту, особливо в сегменті білого цукру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua