Експерти чекають зростання безробіття в США у вересні на 0,1 відсоткового пункту


Експерти чекають зростання безробіття в США у вересні на 0,1 відсоткового пункту

Бюро статистики праці Міністерства праці США в п'ятницю о 16:30 опублікує дані щодо динаміки числа робочих місць в несільскогосподарських галузях економіки країни за вересень.

Як прогнозують аналітики, опитані інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com, рівень безробіття в США у вересні зріс на 0,1 відсоткового пункту в порівнянні з серпнем і склав 9,7%, а несільскогосподарський сектор економіки додав 5 тис. робочих місць.

Національне статистичне бюро Німеччини Destatis о 10:00 сьогодні повідомить про стан сальдо торгівельного балансу в країні в серпні. Згідно з прогнозами аналітиків, опитаних інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com, профіцит торгівельного балансу країни склав 11,3 млрд євро проти 13,5 млрд місяцем раніше.

Міністерство торгівлі США о 18:00 п'ятниці повідомить дані про запаси на оптових складах в США в серпні. Аналітики, опитані інформаційно-аналітичним інтернет-порталом dailyFX.com, прогнозують зростання показника в даному періоді на 0,5% в порівнянні з липнем, коли він збільшився на 1,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua