МВФ: І останні стануть першими


МВФ: І останні стануть першими

Міжнародний валютний фонд вважає, що країни, що розвиваються, успішно відновлюються після глобальної фінансової кризи, тоді як багаті держави відстають.

Зростання світової економіки цього року складе 4,8% і трохи сповільниться наступного року. При цьому економіки, що розвиваються, зростуть більш ніж на 7% в 2010 році, тоді як розвинені країни можуть розраховувати лише на 2,7%.

Чергове засідання МВФ відбудеться у Вашингтоні в найближчі вихідні. Економіст лондонського підрозділу Mitsubishi UFJ Securities International Брендан Браун заявив, що МВФ, найвпливовішим учасником якого є США, не зможе завадити валютному стимулюванню і подальшому зниженню курсу долара. "Цей вашингтонський інститут не зміг запобігти валютним війнам", йдеться в його доповіді.

Країни з економікою, що розвивається, стверджують, що потоки штучно занижених грошових коштів цього року вдарили по експорту. У понеділок, 4 жовтня, Бразилія завдала удару у відповідь, підвищивши мито на купівлю держоблігацій для іноземних інвесторів, з метою підтримати реал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua