Гейтнер: Країни повинні зменшити залежність економічного зростання від експорту


Гейтнер: Країни повинні зменшити залежність економічного зростання від експорту

Країни, в яких економічне зростання більшою мірою відбувається завдяки зростанню обсягів експорту, повинні змінити свою політику, інакше це загрожує уповільненням світового економічного зростання і погіршенням ситуації для всіх, вважає міністр фінансів США Тімоті Гейтнер, думку якого наводить агентство Bloomberg.

Крім того, він вважає, що загрозою прискорення інфляції і появи нових "бульбашок" на ринках є занижені курси валют деяких країн. "Украй важливим є досягнення прогресу в забезпеченні гнучкішої і більш орієнтованої на ринок системи валютних курсів, - сказав міністр фінансів. - Це особливо важливо для тих країн, чиї курси національних валют є відчутно недооціненими".

Також міністр підкреслив важливість повільної відмови від стимулюючих заходів економіки, оскільки дуже швидке виведення стимул-реакцій може відчутно нашкодити процесу відновлення.

"Нам необхідно надавати підтримку відновлення світової економіки в короткостроковому періоді для здійснення планів із забезпечення стійкості кредитно-грошової системи в довгостроковому періоді", - сказав Гейтнер.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua