Колесников називає три головні напрями модернізації України


Колесников називає три головні напрями модернізації України

Процес модернізації України розвиватиметься за трьома напрямами, заявив віце-прем'єр-міністр України Борис Колесников на сесії 7-го щорічного Ялтинського форуму YES.

Перший напрям, за його словами, - це розвиток ділової інфраструктури на Сході України, що включає модернізацію аеропортів і будівництво нових злітно-посадочних смуг з високою пропускною спроможністю, а також будівництво виставкових центрів і конгрес-центрів світового рівня.

Другий напрям - розвиток сільського господарства в Центральній Україні. Шляхом створення стимулів економічного характеру в агросекторі уряд має намір збільшити обсяги вирощування зернових практично в два рази - до 100 мільйонів тонн на рік.

Третій напрям - розвиток туристичної інфраструктури в Західній Україні і Криму.

Як відзначив керівник робочої групи з національних проектів Комітету економічних реформ Владислав Каськів, разом з основними напрямами системної модернізації, в Україні реалізовуватимуться точкові модернізаційні проекти, які сприятимуть радикальним змінам у важливих для країни сферах.

Спектр цих проектів досить широкий - від створення в Україні системи транспортування зрідженого газу до забезпечення інтернет-доступу новітнього покоління українських школярів.

На відміну від російського підходу, українські проекти реалізовуватимуться не за державні кошти, а відповідно до бізнес-моделей коштом приватних інвесторів, відзначив В.Каськів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua