КІнах сумнівається з приводу планів Азарова щодо ПДВ


КІнах сумнівається з приводу планів Азарова щодо ПДВ

Кабінет Міністрів України не зможе скоротити суму заборгованості з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) до 3 млрд.грн. до 1 жовтня, якщо не домовиться з Міжнародним валютним фондом про черговий випуск облігацій. Про це заявив сьогодні журналістам президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

"Вимога знизити суму боргу до 3 млрд. - я упевнений, що уряду не вдасться її виконати, якщо лише не буде домовленості з МВФ щодо чергового траншу цінних паперів уряду", - відзначив А.Кінах, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Кінах також підкреслив, що перший випуск ПДВ-облігацій був випущений на дуже несприятливих умовах для платників податків. "Термін п'ять років, прибутковість в п'ять відсотків, по суті це був не добровільний обмін, а фактично ультиматум, оскільки питання стояло таким чином: не візьмеш ці папери - втрачаєш перспективу взагалі отримати відшкодування", - заявив президент УСПП.

Також, за словами Кінаха, обсяг заборгованості з відшкодування ПДВ продовжує зростати.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що обсяг заборгованості по податку на додану вартість (ПДВ) до 1 жовтня скоротиться до 3 млрд.грн. Азаров відзначив, що спочатку заборгованість по ПДВ, яку необхідно було погасити його уряду, складала 35 млрд.грн. "Вже 1 жовтня ми зведемо цю заборгованість до 3 мільярдів, по суті, ми її скоротимо вдесятеро", - відзначав глава уряду.

На сьогодні загальний обсяг заявок на відшкодування ПДВ досягає 21 млрд.грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua