0 800 307 555
0 800 307 555

Yahoo та Microsoft можуть об'єднатись проти Google

217
У США компанія Google продовжує займати перше місце в рейтингу провідних пошукових ресурсів. Її пошукова "система" є найпопулярнішою в країні, контролюючи 65,8% даного сегменту галузі, про що свідчить поширений у минулу середу звіт за липень, підготовлений впливовою компанією comScore
Друге і третє місця в рейтингу з істотним відривом займають пошукові сервіси Yahoo і Bing (на платформі Microsoft), які контролюють частки в 17,1% і 11% ринку США відповідно. Інші позиції дісталиси пошуковим "системам" Ask Nenwork (3,8%) і AOL (2,3%). Компанія comScore звертає увагу на те, що подібне розташування сил берігається не перший місяць з незначними змінами.
При цьому експерти прогнозують об'єднання сил Yahoo і Microsoft проти одноосібного лідера-монополіста - Google. "Це чиста логіка. Ворог мого ворога - це мій друг", - підкреслює Майкл Гартенберг з аналітичної групи Altimeter.
За матеріалами:
ЛігаБізнесІнформ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас