0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Редрада телеканалу "Тоніс" просить Януковича захистити канал від поглинання


Редрада телеканалу "Тоніс" просить Януковича захистити канал від поглинання

Ліквідатор Трансбанку (Київ) сприяє рейдерському захвату телеканалу "Тоніс" з наміром подальшого його перепродажу, вважає редакційна рада телеканалу і просить президента країни Віктора Януковича втрутитися в конфлікт, забезпечивши справедливе правосуддя.

"Просимо Вас втрутитися в ситуацію і вжити заходів з метою недопущення знищення і поглинання каналу", - йдеться в листі редради главі держави, копія якого передана агентству "Інтерфакс-Україна".

Автори листа пояснюють, що "Тоніс" став заручником ситуації, коли частина корпоративних прав у ньому були передані власниками в заставу по кредитах, наданим Трансбанком.

Пізніше боржники банку і власники телеканалу ініціювали реструктуризацію заборгованості, яка передбачала щомісячне погашення тіла кредитів і нарахованих по ньому відсотків, поступове збільшення розміру виплат з розрахунку повного погашення заборгованості до завершення процедури ліквідації банку.

Банк письмово повідомив боржників про готовність почати переговори і здійснити реструктуризацію, після чого боржники, на підтвердження серйозності своїх намірів, почали часткове погашення заборгованості по існуючих кредитних договорах.

Проте, йдеться в листі, досі банк нічого не зробив для врегулювання ситуації, що склалася. Його автори підкреслюють, що в другій половині поточного року з невідомих причин різко активізувалися всі без винятку судові процеси, ініційовані банком, предметом розгляду яких є саме звернення стягнення на корпоративні права телеканалу.

"Судами всіх без винятку інстанцій, незважаючи на позицію боржників і інших осіб, які брали участь у процесах, при повному ігноруванні чинних норм процесуального і матеріального права були винесені безпрецедентні ухвали, наслідками яких є фактичне знищення телеканалу і позбавлення без роботи понад 200 його працівників", - сказано в документі.

Згідно з ним, в трудового колективу каналу склалося стійке враження про очевидну зацікавленість в рейдерському захваті каналу з боку певних осіб шляхом звернення стягнення на його корпоративні права і подальшого їх перепродажу зацікавленим особам "при повному потуранні з боку судових органів і органів державної влади".

"Саме тому редрада телеканалу "Тоніс" за дорученням трудового колективу каналу змушена звернутися до Вас як гаранта Конституції, який забезпечує і гарантує недоторканність права на власність, на працю, на неупереджене, законне, рівне і справедливе здійснення правосуддя, тому що інших засобів захисту в телеканалу "Тоніс" не залишилося", - підкреслюється в листі.

Телеканал "Тоніс" заснований в 1991 році. У період з 1997 по 2000 рік канал отримав право мовлення на всій території України з використанням всіх видів сигналу. На сьогоднішній день аудиторія "Тонісу", за його даними, перевищує 18 млн осіб у 230 населених пунктах України. Загальний обсяг ефірного мовлення - 24 години на добу.

АКБ "Трансбанк" заснований в 1991 році. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2010 року за розміром загальних активів (145 млн грн.) Трансбанк займав 163-е місце серед 179 банків, що діяли в країні. Зобов'язання банку на початок поточного року складали 785 млн грн.

Нацбанк вирішив ліквідувати Трансбанк 1 березня. Постановою від 13 березня він змінив ліквідатора, призначивши замість Олександра Андрійчука Федора Сегіна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування