0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Приватбанк упровадив послугу оренди депозитних сейфів у Харкові


У рамках розширення комплексу послуг для фізичних осіб, Харківське головне регіональне керування Приватбанку надає своїм клієнтам нову послугу - можливість тимчасового, самостійного користування депозитними сейфами для розміщення індивідуального майна клієнта. За словами банкірів, така послуга Приватбанку надається жителям Харкова за самими оптимальними для регіону тарифам. Комплекс депозитних сейфів розташований у новому операційному залі для фізичних осіб офісу Харківського ГРУ, обладнаний у відповідності з усіма нормативами і вимогами НБУ, має депозитні осередки 4-х розмірів. Надалі планується розширення кількості індивідуальних сейфів.

На сьогоднішній день обсяг коштів, розміщених на рахунках фізичних осіб у Харківському ГРУ, складає більш 50 млн. грн. З початку 2002 року Харківським ГРУ Приватбанку випущено більш 60 тисяч пластикових карт.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших українських системних банків. Станом на 01.11.2002р. обсяг коштів фізичних осіб, притягнутих Приватбанком, складає 2 389 млн. грн., банк обслуговує понад 3,4 млн. рахунків індивідуальних клієнтів. Регіональна мережа Приватбанку містить у собі 1 360 філій і відділень по всій Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування