Аналітики: Прибутки інвестбанків у II кварталі різко скоротилися — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Аналітики: Прибутки інвестбанків у II кварталі різко скоротилися

207
Прибутки інвестиційних банків світу різко скоротилися в другому кварталі у зв'язку зі зниженням надходжень від торгівельних комісій і скороченням числа операцій M&A і IPO.
Згідно з прогнозами аналітиків, опитаних Financial Times, багато європейських інвестбанків зафіксують скорочення комісійних доходів і загальної виручки на 50% в квітні-червні. Торішній бум трейдингу в США, що забезпечив зростання прибутків інвестбанків, схоже, також підійшов до кінця.
Активність інвесторів і корпоративних емітентів знизилася в II кварталі на тлі боргових проблем єврозони, невизначеності щодо фінансового регулювання в США і загального занепокоєння станом світової економіки.
Фінансовий директор Barclays Кріс Лукас заявив, що доходи інвестиційних банків постраждали від погіршення ринкової кон'юнктури в травні-червні. Керівництво Societe Generale не знає, чи зможе інвестпідрозділ французького банку виконати річний план з виручки.
Доходи Goldman Sachs і Morgan Stanley від операцій на ринках паперів з фіксованою прибутковістю, валютних і сировинних ринках скоротилися більш ніж на 30% в квітні-червні в порівнянні з I кварталом цього року, прогнозує аналітик Credit Suisse Говард Чен.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас