Російський "Сбербанк" не має наміру купувати українські банки, а розраховує розширити свою мережу в Україні


Російський "Сбербанк" не має наміру купувати українські банки, а розраховує розширити свою мережу в Україні

Російський "Сбербанк" має намір розвивати в Україні власну мережу фінустанов і не планує придбання українських банків. Про це журналістам в Ялті заявив Герман Греф під час відкриття в Ялті відділення "Сбербанка" РФ.

"Ми обговорювали цю тему (купівлі українського банку - ред.), поки наш досвід показує, що органічне зростання може бути значно раціональнішим, ніж придбання. У нас досить ресурсів для того, щоб розвинути свій власний бренд, свій власний банк. Купувати якусь стару мережу і потім займатися реінвестиціями в неї - дуже дороге і не завжди виправдане задоволення", - сказав Г.Греф.

"Наші плани - протягом кількох років істотно розширити свою присутність (у Криму і в Україні - ред.). Я думаю, ми будемо тут банком номер один", - заявив керівник російської фінустанови.

Г.Греф також зазначив, що поліпшення відносин між Україною і Росією може призвести до зростання інвестицій в українську економіку.

"Політичне потепління, ймовірно, перейде в істотне зростання інвестицій", - сказав Г.Греф.

На його думку, слідом за "Сбербанком" до України прийдуть російські компанії - його клієнти.

"Так влаштований світ: спочатку приходять фінансові установи, фінансові ресурси, а потім приходять клієнти, ті, хто інвестують", - сказав Греф.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua