Національна телерадіокомпанія скоротить штат


Національна телерадіокомпанія скоротить штат

Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення затвердив новий штатний розклад Національної телерадіокомпанії України (НТКУ, "Перший національний телеканал"), що передбачає скорочення чисельності персоналу на 8,9%, повідомив глава комітету Юрій Плаксюк на брифінгу в Києві в четвер.

"Скорочення сталося на 8,9% від загальної чисельності 1780 працівників. З приводу подальшого скорочення йдуть переговори. Скорочення необхідне. Адже з такою кількістю працівників Національна телекомпанія легко може стати банкротом", - сказав він, додавши, що скорочення торкнеться обслуговуючого і адміністративного персоналу.

За словами Плаксюка, НТКУ в даний час має й інші фінансові проблеми. Так, заборгованість телекомпанії перед Концерном радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (КРРТ) в даний час складає близько 25 мільйонів гривень.

"КРРТ направив судові позови до НТКУ і обласних державних телерадіокомпаній і пообіцяв у разі несплати з 20 травня відключити трансляцію телевізійного сигналу", - повідомив глава комітету, додавши, що НТКУ має намір погасити заборгованість до зазначеного терміну в разі залучення додаткових коштів з держбюджету.

Він також відзначив, що скорочення до 20% штату буде проведено і в обласних держтелерадіокомпаніях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua