Мінфін має намір випустити єврооблігації


Мінфін має намір випустити єврооблігації

Міністерство фінансів України розглядає можливість проведення публічного розміщення єврооблігацій в середині червня.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник міністра фінансів України Андрій Кравець сьогодні журналістам.

"Вихід на публічний ринок можливий в середині червня", - сказав Кравець.

При цьому він не уточнив обсяг випуску і терміни обігу облігацій. У той же час, на думку Кравця, доцільно проводити випуск єврооблігацій терміном звернення 10 років, номінованих в доларах США. Стосовно вартості залучення ресурсів Кравець відзначив, що, швидше за все, вона буде нижча 8%.

Також Кравець не відкидає можливості проведення Міністерством фінансів закритого розміщення єврооблігацій до середини червня, і повідомив, що вже зараз ведуться переговори з деякими великими європейськими банками.

"Зараз ведуться переговори з великою кількістю банків", - сказав заступник міністра фінансів.

Нагадаємо, 18 березня ц.р. Кравець повідомляв, що Міністерство фінансів не відкидає, що публічний випуск євробондів України може відбутися в травні-червні поточного року.

За його словами, двома найважливішими передумовами виходу на зовнішній ринок є прийняття реалістичного бюджету на поточний рік і відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

В Мінфіні також заявляють, що останнє поліпшення рейтингів України міжнародними рейтинговими агентствами є хорошою передумовою для формування прийнятної ціни на запозичення України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua