У київських кіосках видають пакети для пива


У київських кіосках видають пакети для пива

У київських кіосках почали видавати паперові пакети для того, щоб ховати пиво.

Так, на віконці кіоску в переході на станції київського метро Майдан Незалежности, з'явився напис, який говорить, що до пива можна безкоштовно отримати паперовий пакет, пише видання.

“Ідемо назустріч нашим клієнтам. І для нас це великий плюс, тому що ми тим самим залучаємо до себе покупців - їм не треба думати, як потім це пиво випити на вулиці й не бути оштрафованими”, - сказав виданню продавець кіоску.

Тим часом, у парках столиці більшість продовжує розпивати пиво у відкриту. Як з'ясувала Сьогодні, поговоривши з порушниками, багато хто з них про заборону просто не знає.

Як відомо, з 11 лютого в Україні заборонено розпивати пиво в скверах, парках, на вулицях, в установах охорони здоров'я, культури, навчальних і освітньо-виховних установах, громадському транспорті (включаючи транспорт міжнародного сполучення), на зупинках транспорту, у підземних переходах, закритих спортивних спорудах ( крім пива в пластиковій тарі), у ліфтах і таксофонах, на дитячих майданчиках, у спортивних спорудах, приміщеннях органів влади і місцевого самоврядування та інших держустановах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua