Збитки GM в II півріччі 2009 р. перевищили 4 млрд дол.


Збитки GM в II півріччі 2009 р. перевищили 4 млрд дол.

Чисті збитки американського автоконцерну General Motors склали за підсумками другого півріччя минулого року (з 10 липня по 31 грудня) 4,3 млрд дол. Сукупна виручка компанії за вказаний період склала 57,5 млрд дол. Про це йдеться в поширеному сьогодні звіті.

За підсумками 2008р. "старий" General Motors показав консолідований чистий збиток у розмірі 30,9 млрд дол. При цьому виручка компанії склала тоді 149 млрд дол.

Фінансовий директор GM Кріс Ліддел підкреслив, що компанія має шанси вийти в поточному році на прибутковість. За його словами, автоконцерн розраховує погасити решту заборгованості перед американським Мінфіном і канадським агентством з розвитку експорту (Export Development Canada) вже до червня 2010р.

Компанія офіційно завершила процедуру банкротства 10 липня минулого року. В оновленій компанії 60,8% акцій належать уряду США, 12,5% - уряду Канади, 17,5% - профспілкам і 10% - власникам незабезпечених облігацій GM. Урядовий борг General Motors складав близько 13% від суми в 52 млрд дол., виділеної урядом для підтримки автогіганта. Велика частина даної суми була виділена в обмін на цінні папери GM.

В перспективі "новий" General Motors планує провести IPO, яке дозволить знизити частку американського уряду в капіталі компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua