Голова МВФ: Ринки відновлюються швидше, ніж очікувалось


Голова МВФ: Ринки відновлюються швидше, ніж очікувалось

За оцінкою експертів Міжнародного валютного фонду (МВФ), Китай та інші зростаючі економіки азійського регіону створюють передумови для поступового подолання кризового стану світової економіки в цілому. Про це заявив в понеділок, 18 січня, в Токіо голова МВФ Домінік Стросс-Кан.

За його словами, національні уряди у всьому світі поклопоталися про те, аби запобігти початку нової Великої депресії. Тепер найважливіше для світової економіки питання полягає в тому, що робити з боргами, котрі накопичились.

Водночас Стросс-Кан попередив, що зростання в економіці ще дуже нестабільне, повідомляє інформаційне агентство DAPD. До того ж існує небезпека, що грошові кошти, які надходять перш за все до країн з економікою, що швидко розвивається, можуть призвести до нових ризикованих афер.

Крім того, глава МВФ застеріг від дуже ранньої зупинки антикризових програм національних урядів, що у деяких державах може призвести до другої хвилі рецесії. "В індустріальних державах процес оздоровлення економіки нестабільний", - цитує слова Стросс-Кана інформаційне агентство Reuters.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua