У Великобританії оцінили втрати банкірів від "суперподатку" на бонуси


У Великобританії оцінили втрати банкірів від "суперподатку" на бонуси

Щорічні втрати британських фінансистів від введення "суперподатку" 50 відсотків на всі банківські бонуси вище 25 тисяч фунтів стерлінгів (понад 40 тисяч доларів) складуть близько 88 тисяч фунтів (понад 140 тисяч доларів) на людину. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на розрахунки фахівців міжнародної аудиторської компанії KPMG.

За даними KPMG, розмір податку для банкірів з доходами понад мільйон фунтів на рік складе близько 491 тисячу фунтів. Це в три рази більше, ніж аналогічний показник в Гонконгу, і на 58,5 тисяч фунтів більше зборів з нью-йоркських фінансистів.

Загалом, як вважають аудитори, рішення британської влади ввести "суперподаток" перетворить Лондон на найдорожче для банкірів місто.

Нагадаємо, додатковий податок вступає в силу з квітня поточного року, і завдяки ньому влада сподівається залучити до бюджету не менше 500 мільйонів фунтів. Ініціатива уряду вже викликала різку критику в банківських колах, де вважають, що багато банків захочуть піти працювати на ринки, де немає подібних обмежень.

Рішення влади Великобританії, проте, знайшло підтримку у Франції і в Німеччині. Так, французька влада вже оголосила про намір ввести 50-процентний податок на бонуси, що перевищують 27 тисяч євро на рік (24,5 тисячі фунтів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua