Глава Головдержслужби вважає помилкою відстрочення пакету антикорупційних законів до 1 квітня в 2010 р.


Глава Головдержслужби вважає помилкою відстрочення пакету антикорупційних законів до 1 квітня в 2010 р.

Глава Головдержслужби України Тимофій Мотренко вважає помилкою відстрочення пакету антикорупційних законів до 1 квітня 2010 р. За його словами, якби закон про запобігання і протидію корупції працював вже з 1 січня в 2010 р., це б дозволило ефективніше запобігати можливим фальсифікаціям і порушенням під час виборчої кампанії. "Відстрочення цього закону - це помилка... Я переконаний, що політичні сили, які проголосували за таке відстрочення, зробили це у тому числі враховуючи президентські вибори", - сказав він.

В свою чергу, на думку урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Юрія Сухова, у відстроченні пакету цих законів не було необхідності. Також він вважає, що відповідальність за це лежить не лише на Верховній Раді України, але і на Президентові України. "Вперше за весь час незалежності був якісно підготовлений і прийнятий пакет антикорупційних законів, який Президент не був зацікавлений ввести в дію", - сказав він.

Нагадаємо, 29 грудня 2009 р. Президент України Віктор Ющенко підписав закон № 1787-VI від 23 грудня 2009 р. "Про внесення змін до деяких законів України щодо запобігання і протидії корупції".

Даним законом передбачається відстрочення введення в дію положень законів України "Про принципи запобігання і протидії корупції", "Про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень" і "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про відповідальність за корупційні правопорушення" з 1 січня 2010 р. на 1 квітня 2010 р.

Нагадаємо, Міністерство юстиції раніше заявляло про недоцільність пролонгації терміну введення в дію антикорупційного пакету законів, враховуючи міжнародні зобов'язання Україні та існуючу ситуацію з поширенням корупції в державі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua