Apple зайняла 7% ринку США


Apple зайняла 7% ринку США

Apple зайняла 7% американського ринку. Продажі на території США комп'ютерів Mac зросли на 31% і наблизилися до півтора мільйонів штук. За обсягом продажів за IV квартал 2009 року компанія зайняла п'яте місце серед виробників комп'ютерного обладнання. Перше місце дісталося HP, що захопила в IV кварталі 2009 року 20,7% ринку. За нею вишикувалися в порядку спадання Acer, Dell, Lenovo і Toshiba.

Крім комп'ютерів Mac, компанія Apple також збільшила обсяг щомісячного виробництва ноутбуків MacBook до мільйона одиниць на місяць. У 2009 році компанія продала 7 млн. цих моделей. До грудня 2009 року Apple збільшила обсяг їх щомісячного виробництва до мільйона одиниць, хоча в 2008 році це число складало всього лише 300-400 тис. ноутбуків. У січні 2010 року підрядчик компанії Quanta Computer розраховує виробити до 3,7 млн. ноутбуків Apple.

В цілому 2009 рік виявився для компанії доволі успішним. У жовтні модель початкового рівня MacBook Pro вартістю 1199 дол. була визнана в США ноутбуком, що найбільше продавався.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua