Китайське телебачення почало мовлення на Європу — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китайське телебачення почало мовлення на Європу

380
Найбільше китайське інформаційне агентство "Синьхуа" з 1 січня 2010 року почне телемовлення в Азії та декількох європейських країнах. Про це повідомляє Lenta.ru.
Нова телекомпанія, що отримала назву CNC (China Xinhua News Network Corp.), вестиме мовлення китайською мовою 24 години на добу. Мовлення включатиме випуски новин та інші спеціальні зведення. Одночасно планується запустити спеціальний канал, присвячений фінансам і бізнесу.
Китайське керівництво не задоволене тим, як висвітлюється життя країни в міжнародних ЗМІ. На думку чиновників, західні канали дуже упереджені в своїй діяльності і бачать в житті Китаю лише негатив. Новий телеканал має стати першим кроком до розширення інформаційного впливу Китаю в світі. Повідомляється також, що інвестиції в проект склали близько 6,6 мільярдів доларів.
На сьогоднішній день Китай вважається однією з найзакритіших для ЗМІ країн світу. У грудні 2009 року Комітет із захисту журналістів представив доповідь, в якій зокрема йдеться про 24 співробітників ЗМІ, котрі перебувають в китайських в'язницях.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас