У США власник магазину, який пожалів свого часу грабіжника, отримав від нього листівку з вибаченнями і 50 дол. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

У США власник магазину, який пожалів свого часу грабіжника, отримав від нього листівку з вибаченнями і 50 дол.

705
В США власник магазину, який великодушно змилостивився свого часу над грабіжником, отримав від нього листівку з вибаченнями і вкладеними в неї 50 дол., передає Associated Press.
Хазяїн невеликого магазинчика з продажу електророзеток Мохаммед Сохейл в травні минулого року зіткнувся зі спробою пограбування - озброєний бітою чоловік увійшов до магазина і вимагав від нього грошей. На щастя, М.Сохейл у свою чергу був озброєний рушницею, що дозволяло йому схилити ситуацію на свою користь. Грабіжник-невдаха трохи розплакався, і розповів, що на такий відчайдушний вчинок його штовхнула необхідність прогодувати свою сім'ю. Господар магазину не лише не здав його поліції, але і видав йому 40 дол. готівкою і хліб, узявши з чоловіка обіцянку ніколи більше не намагатися нікого пограбувати. Коли ж М.Сохейл відійшов по молоко для злочинця, той втік з магазину.
Історія на цьому б і закінчилася і не стала надбанням громадськості, якби в грудні М.Сохейл не отримав 50 дол. і листівку з вибаченнями за травневий інцидент. У ній грабіжник-невдаха повідомляв, що його дружина народила ще одну дитину, а сам він знайшов роботу і постарається більше не потрапляти в кримінальні історії.
М.Сохейл має намір направити отримані гроші на добродійні цілі.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас