0 800 307 555
0 800 307 555

Україна визначила перелік металопродукції, експорт якої ліцензується в 2010р


Україна визначила перелік металопродукції, експорт якої ліцензується в 2010р

Кабінет міністрів України визначив перелік товарів з вмістом легованих чорних металів, кольорових металів і їх сплавів, експорт яких підлягає ліцензуванню в 2010 році.

Згідно з постановою уряду №1406 від 23 грудня 2009 року "Про затвердження переліку товарів, експорт і імпорт яких підлягає ліцензуванню і квотуванню на 2010 рік" (доповнення №5), ліцензуванню підлягають феронікель, феротитан, феросплави, нержавіюча сталь в злитках та інших первинних формах, а також різні вироби з міді, у тому числі трубки, прутки та ін.

Ліцензуються також вторинні алюмінієві сплави в злитках і рідкому стані, алюмінієві вироби, необроблений свинець, виливниці і ливарні ковші, а також частини до них і конвертерів, призначених для використання в металургії або ливарному виробництві.

Всі ці товари підлягали ліцензуванню і в 2009 році.

Разом з тим з переліку товарів, що ліцензуються, наступного року виведені частини до прокатних станів і валків до них, алюміній необроблений, прутки, бруски і профілі алюмінієві, а також вироби алюмінієві.

При цьому введено ліцензування на 2010 рік передільного легованого чавуну, дзеркального чавуну та ін., а також шихтові злитки для переплавки (за кодом 7204 50 00 00).

Згідно з постановою, ліцензії на експорт товарів з переліку видає Міністерство економіки за узгодженням з Міністерством промислової політики.

Постанова набирає чинності з 1 січня 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua