"Нафтогаз" виключає припинення транзиту російської нафти в Європу


"Нафтогаз" виключає припинення транзиту російської нафти в Європу

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" виключає припинення транзиту російської нафти в Європу. Про це Українським Новинам повідомила прес-служба компанії.

"НАК "Нафтогаз України" офіційно заявляє, що з української сторони не існує ніякої загрози для транзиту російської нафти європейським споживачам", - йдеться в повідомленні.

Тепер, як повідомляє НАК, компанія "Укртранснафта" і російська "Транснафта" проводять переговірний процес щодо підписання щорічної додаткової угоди до чинного довгострокового контракту від 2004 року (укладеного строком на 15 років).

Фахівці двох компаній погоджують обсяги транзиту російської нафти й інших короткострокових умов, домовленості за якими минають 31 грудня 2009 року.

Як повідомляло агентство, Росія попередила Європейський Союз про можливе припинення транзиту нафти через територію України в Словаччину, Угорщину й Чехію через невирішені питання з транспортування сировини між українською й російською сторонами.

Основні обсяги російської нафти поставляється в Європу нафтопроводом "Дружба", який ділиться на дві основні гілки: Північну (через Білорусь, Польщу, Німеччину) і Південну (через Україну, Словаччину, Чехію, Угорщину).

На початку 2009 року Росія призупинила транзит газу в Європу через Україну через невирішені питання з українською стороною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua