Цукор може подорожчати на цьому тижні через затримки із постачаннями


Цукор може подорожчати на цьому тижні через затримки із постачаннями

Котирування ф'ючерсів на цукор-сирець і білий цукор можуть збільшитися на цьому тижні на спекуляціях, що ситуація з постачаннями залишатиметься напруженою в першому півріччі 2010 року, повідомило агентство Bloomberg.

Шість з дев'яти опитаних агентством трейдерів, брокерів і аналітиків прогнозують підвищення вартості цукру-сирцю, двоє - зниження і один респондент не чекає істотних змін. Для білого цукру шість з дев'яти респондентів прогнозують подорожчання, один - зменшення вартості і ще дві особи - стабільність цін.

Виробництво цукру в Індії, найбільшому його споживачі в світі, впало на 9,6% за перші два місяці нового сільськогосподарського сезону (жовтень-листопад).

Новий урожай в Бразилії буде лише через два-три місяці, зазначають фахівці. Причому виробництво цукру в цій країні, найбільшому світовому виробнику, цього року збільшиться менше, ніж прогнозувалося у вересні. За даними міністерства сільського господарства країни, буде випущено 34,6 млн тонн проти 36,7 млн тонн очікуваних раніше.

Споживання цукру в світі в 2009-2010 сільгоспроці може перевищити виробництво на 13,5 млн тонн, прогнозують аналітики брокерської компанії Czarnikow Ltd.

За підсумками минулого тижня цукор-сирець подорожчав на 2,8% - до 27,08 цента за фунт. Ціна білого цукру піднялася на 2,3% і досягла $694 за тонну. Аналітики також чекали підвищення вартості обох видів цього продукту.

Вартість обох видів цукру в поточному році злетіла більш ніж удвічі, оскільки збору урожаю в Бразилії та Індії перешкодила погана погода.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua