Цукор може подорожчати на цьому тижні через затримки із постачаннями — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Цукор може подорожчати на цьому тижні через затримки із постачаннями

Аграрний ринок
469
Котирування ф'ючерсів на цукор-сирець і білий цукор можуть збільшитися на цьому тижні на спекуляціях, що ситуація з постачаннями залишатиметься напруженою в першому півріччі 2010 року, повідомило агентство Bloomberg.
Шість з дев'яти опитаних агентством трейдерів, брокерів і аналітиків прогнозують підвищення вартості цукру-сирцю, двоє - зниження і один респондент не чекає істотних змін. Для білого цукру шість з дев'яти респондентів прогнозують подорожчання, один - зменшення вартості і ще дві особи - стабільність цін.
Виробництво цукру в Індії, найбільшому його споживачі в світі, впало на 9,6% за перші два місяці нового сільськогосподарського сезону (жовтень-листопад).
Новий урожай в Бразилії буде лише через два-три місяці, зазначають фахівці. Причому виробництво цукру в цій країні, найбільшому світовому виробнику, цього року збільшиться менше, ніж прогнозувалося у вересні. За даними міністерства сільського господарства країни, буде випущено 34,6 млн тонн проти 36,7 млн тонн очікуваних раніше.
Споживання цукру в світі в 2009-2010 сільгоспроці може перевищити виробництво на 13,5 млн тонн, прогнозують аналітики брокерської компанії Czarnikow Ltd.
За підсумками минулого тижня цукор-сирець подорожчав на 2,8% - до 27,08 цента за фунт. Ціна білого цукру піднялася на 2,3% і досягла $694 за тонну. Аналітики також чекали підвищення вартості обох видів цього продукту.
Вартість обох видів цукру в поточному році злетіла більш ніж удвічі, оскільки збору урожаю в Бразилії та Індії перешкодила погана погода.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас