Парламент України прийняв за основу проект про продовження мораторію на продаж землі до 2012 р.


Парламент України прийняв за основу проект про продовження мораторію на продаж землі до 2012 р.

Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроект про продовження мораторію на продаж землі до 1 січня 2012 року.

За законопроект про внесення змін до перехідних положень Земельного кодексу України проголосували в першому читанні у вівторок 332 народні депутати з 427, зареєстрованих у залі.

В законопроекті передбачається продовження терміну заборони внесення права на земельну частку (пай) в статутні капітали господарських товариств до 1 січня 2012 року.

Крім того, пропонується встановити, що купівля-продаж земельних ділянок сільськогосподарського призначення, державної комунальної власності, окрім вилучення їх для суспільних потреб, а також купівля-продаж або відчуження земельних ділянок іншим способом і зміна їх цільового призначення вводиться з 1 січня 2012 року за умови набуття чинності законів України про державний земельний кадастр і про ринок земель, які визначатимуть особливості обігу земель державної і комунальної власності, а також земель товарного сільськогосподарського виробництва.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua