Goldman Sachs: Китай та інші emerging markets "переманять" інвестиції на найближчі 20 років — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Goldman Sachs: Китай та інші emerging markets "переманять" інвестиції на найближчі 20 років

334
Китай та інші країни, що швидко розвиваються, будуть набагато привабливішими для інвесторів, ніж розвинені ринки, в найближчі 20 років, прогнозує інвестбанк Goldman Sachs Group Inc. Як повідомляє агентство Bloomberg, притік інвестицій зведе нанівець всі зусилля китайського уряду щодо запобігання формуванню "мильних бульбашок" на ринках активів.
Зростання корпоративних прибутків у КНР складе в середньому 20-30% наступного року, відзначив глава відділу стратегії по Китаю в Goldman Sachs Томас Ден. Він рекомендував скуповувати акції китайських автовиробників, фармпідприємств, а також компаній з великими земельними активами в Шанхаї в очікуванні всесвітньої виставки World Expo наступного року.
"Гроші західних країн переміщаються в країни Сходу, і це означає, що гроші з розвиненого світу перетікають в країни, що розвиваються, - заявив Т.Ден. - Цей тренд збережеться в наступні 10-20 років".
ВВП країн, що розвиваються, зросте на 5,1% в 2010 році в порівнянні з підйомом на 1,3% в розвинених державах, очікує Міжнародний валютний фонд.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас