Точка зору: Формально у нас немає перспективи членства в ЄС — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Точка зору: Формально у нас немає перспективи членства в ЄС

435
Так, формально у нас немає перспективи членства, але рівень діалогу, який зараз веде Україна з ЄС, властивий тим діалогам, які ЄС вів на початку 2000-х років з країнами, які зараз стали новими членами ЄС. Таку думку висловила директор Державного департаменту з питань адаптації законодавства Олена Зеркаль.
"Питання членства України в ЄС - це політичне питання. Я думаю, що ЄС перебуває на тому етапі розвитку, коли вони не готові говорити про наступне розширення ЄС. Наша політична та економічна нестабільність справді впливає на деякі процеси, які пов'язані з поглибленням діалогу і можливістю розраховувати на глибшу інтеграцію, тому що в ЄС порушують питання необхідності проведення судової реформи, залагоджування питань міграції, продовження безвізового діалогу", - підкреслила вона.
Що стосується зони вільної торгівлі, О.Зеркаль відзначила, що зараз мова йде про те, що Україна має відстоювати права і перспективи вітчизняних виробників, тому "діалог щодо зони вільної торгівлі досить складний, бо ЄС в процесі діалогу відстоює свої інтереси".
За матеріалами:
ИнтерМедиа Консалтинг
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас