Американські споживачі уникають користування кредитними картками — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Американські споживачі уникають користування кредитними картками

Фінтех і Картки
1563
Американські споживачі уникають користування кредитними картками, вважаючи за краще розплачуватися за свої покупки готівкою.
Про це говорять дані опитування America's Research Group, проведеного в минулі вихідні після початку розпродажів на День подяки.
Наслідки такої тенденції можуть негативно позначитись на результатах роздрібних мереж, наголошується в дослідженні. Лише 26% американців, які робили покупки в минулі вихідні, заявили про те, що вони використовували для їх оплати кредитні картки. Засновник дослідницької групи Брітт Бімер зазначив, що "це дивна зміна в звичках споживачів".
Загалом 39% респондентів заявили, що вони розплачувалися готівкою, а решта покупців використовувала дебетові картки. Той факт, що споживачі уникають користування кредитками, є поганим знаком для роздрібної торгівлі, оскільки люди, які купують подарунки за допомогою кредитної картки, як правило, витрачають від 20% до 40% більше, говорить Бімер.
При цьому кількість людей, які збиралися відправитися за покупками в минулі вихідні, але потім відмовилися від своїх планів, стала меншою - 25,7%. У 2008 і 2007 роках ця цифра була більша - 37% і 38% відповідно. Що стосується знижок на розпродажах, то майже 50% опитаних заявили, що ціни в магазинах відповідали їх очікуванням. 29% прогнозували великі знижки в рітейлерів, а 21% опитаних був приємно здивований, оскільки ціни в магазинах виявилися нижчими від очікуваних.
За матеріалами:
K2Kapital
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас