Тимошенко доручила ГоловКРУ і Податковій перевірити закупівлю медпрепаратів і медобладнання до 18 грудня — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Тимошенко доручила ГоловКРУ і Податковій перевірити закупівлю медпрепаратів і медобладнання до 18 грудня

234
Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко доручила Головному контрольно-ревізійному управлінню, Державній податковій адміністрації і Міністерству внутрішніх справ у місячний термін перевірити закупівлю медичних препаратів і медичного обладнання. Про це вона сказала на засіданні комісії з розслідування закупівель медобладнання і медпрепаратів за державні кошти в 2007-2009 роках.
Під час засідання прем'єр знову заявила, що коли особисто займалася закупівлями медобладнання і медпрепаратів під час епідемії грипу, була уражена тим, що ціни на них дуже відрізнялися від тих, за якими Міністерство охорони здоров'я купувало такі ж препарати і устаткування в попередні роки.
"Місяця було більше ніж достатньо, щоб повністю звести таблицю (аналіз цін, за якими купувалися препарати, і цін виробників)", - сказала прем'єр.
Крім цього, прем'єр доручила Державній митній службі, Міністерству закордонних справ і Міністерству економіки зробити відповідні кроки, щоб дізнатися ціни іноземних виробників на медпрепарати і медобладнання для проведення повного аналізу.
В свою чергу, Мінздраву прем'єр доручила протягом 2 тижнів підготувати всю інформацію про те, які препарати купувалися за останні 3 року за держкошти і за якими цінами.
Як повідомлялося, Мінздрав створив комісію з контролю закупівель лікарських засобів для боротьби з епідемією грипу і гострими респіраторними вірусними інфекціями.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас