INTEGRITES створює новий департамент - Розвитку Бізнесу


INTEGRITES створює новий департамент - Розвитку Бізнесу

29 вересня 2009 р. Київ. Міжнародна юридична компанія INTEGRITES створила новий унікальний для ринку професійних юридичних послуг в Україні та СНД підрозділ - Департамент Розвитку Бізнесу. Його головне призначення - забезпечення високої конкурентоспроможності компанії на традиційних та нових ринках, розширення корпоративної лінійки надаваних продуктів і послуг та їх ефективне просування, а також вихід компанії на лідируючі позиції в країнах Балтії та СНД.

Департамент Розвитку Бізнесу INTEGRITES має команду з 16 висококласних фахівців в області стратегічного та бізнес планування, маркетингу і маркетингових комунікацій та PR, які успішно працюють на території всього пост-радянського простору, Західної та Центральної Європи, Азії, Північної та Латинської Америки . Починаючи з нинішнього року, окрім України, спеціалісти з розвитку бізнесу розпочали роботу в офісах компанії в Росії, Казахстані та Великобританії. Діяльністю нового підрозділу керує директор з розвитку бізнесу Чапко Олександр, дипломований фахівець в області маркетингу, маркетингових комунікацій і PR. Г-н Чапко має великий досвід роботи в провідних міжнародних консалтингових та інвестиційних компаніях в Україні, США та Східній Європі, а також багаторічний стаж педагогічної та наукової діяльності у ВНЗ України та США. До приходу в INTEGRITES Олександр Чапко працював на керівних посадах у RONCO Consulting Corporation, SigmaBleyzer, а також ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

Діяльність департаменту головним чином сфокусована на: постійному моніторингу економічного простору; сегментації цільових ринків; пошуку нових і супроводі існуючих клієнтів; ефективному позиціонуванні компанії та її послуг; адаптації її стратегії та бізнес-планів до зміни зовнішніх економічних та політичних умов; стандартизації та вдосконаленні її продуктової лінійки; підвищенні якості обслуговування клієнтів; відстеженні основних конкурентів; підвищенні ефективності роботи компанії і, в кінцевому підсумку, досягненні максимальних фінансових результатів.

Коментуючи причини створення департаменту і його завдання, Керуючий Партнер INTEGRITES Вячеслав Корчев зазначив, що в умовах загального економічного спаду, компанії, що займають лідируючі позиції на ринку юридичних послуг СНД, мають унікальний шанс зміцнити своє становище, і, більше того, збільшити свою частку як в традиційних, так і нових для себе сегментах ринку: «Сьогодні INTEGRITES одна з небагатьох юридичних компаній, які не тільки не знизили свою комерційну діяльність, але і продовжують активно зростати, пропонуючи своїм клієнтам все нові високотехнологічні і дійсно унікальні за багатьма показниками послуги".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua