НБУ нагадує банкам про необхідність подавати в систему підтвердження угод на міжбанку тільки актуальні заявки з реальними курсами


НБУ нагадує банкам про необхідність подавати в систему підтвердження угод на міжбанку тільки актуальні заявки з реальними курсами

Національний банк нагадує банкам про необхідність подавати в систему підтвердження угод (СПУ) на міжбанківському валютному ринку тільки актуальні заявки з реальними курсами.

Про це сказано в листі НБУ №13-117/5268-15060 від 10 серпня.

"Банки з метою здійснення операцій з покупки або продажу безготівкової іноземної валюти за гривню з іншими банками повинні подавати в систему підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України тільки актуальні заявки (які відображають реальні потреби клієнтів і самого банку) із зазначенням реальних курсів купівлі або продажу інвалюти, за якими банк готовий здійснити відповідну операцію", - сказано в листі.

НБУ також підкреслює, що система підтвердження угод має відображати реальну кон'юнктуру міжбанку в режимі поточного часу, у зв'язку з цим банки зобов'язані анулювати ті заявки, за якими в результаті виникнення об'єктивних причин операції не будуть здійснюватися - не пізніше ніж за годину до закінчення часу функціонування СПУ.

Разом з тим, НБУ звертає увагу керівників банків на можливість подання в Нацбанк розгорнутих заявок виключно з реальними даними, які повинні містити фактичні потреби та можливості вповноваженого банку щодо придбання безготівкової інвалюти.

Як повідомляло агентство, НБУ пов'язує зростання попиту на інвалюту на міжбанку в липні із збільшенням платежів підприємств і банків за зовнішніми позиками.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua