Тимошенко: Прогноз інфляції в Україні в 2009р покращений до 13%


Тимошенко: Прогноз інфляції в Україні в 2009р покращений до 13%

Прогноз інфляції в Україні в 2009 році, підготовлений у рамках співробітництва країни з Міжнародним валютним фондом (МВФ), поліпшений з 16% до 13%. Про це повідомила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

За її словами, поліпшення оцінок відбулося за підсумками другого перегляду програми stand-by.

Глава уряду підкреслила, що реалізація цієї програми дозволить Україні належним чином відповісти на виклики міжнародної економічної кризи і вийти зі складного періоду більш сильною.

"Це єдиний шлях для України", – підкреслила Ю.Тимошенко.

Прем'єр-міністр також повідомила, що за підсумками другого перегляду в програму внесені істотні зміни, які зажадають, серед іншого, скорочення видатків бюджету і збалансування фінансового стану НАК "Нафтогаз України".

Як повідомлялося, у квітні 2009 року МВФ оприлюднила доповідь про перспективи глобальної економіки (World economic outlook), у якій прогнозувалася інфляція (грудень до грудня) в Україні в 2009 році на рівні 15%.

Разом з тим у червні-2009 був оприлюднений оновлений меморандум економічної та фінансової політики української влади, затверджений у рамках співробітництва із МВФ, який передбачає інфляцію на рівні 16%.

На початку липня Ю.Тимошенко повідомила, що МВФ може поліпшити свій прогноз інфляції в Україні в 2009 році до 10-13%.

Офіційний прогноз інфляції на 2009 рік утримується урядом на рівні 9,5%. При цьому за підсумками січня-червня інфляція в Україні вже склала 8,6%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування