0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

ЄБРР розширить обсяг кредитування українських банків


ЄБРР планує збільшити обсяг кредитів, що надається ним українським комерційним банкам та інвестиції в їхні статутні фонди. Про це говориться у розробленій банком стратегії своєї діяльності в Україні, передають Українські Новини.

Як сказано в документі, ЄБРР, що вже має великі пакети акцій Кредит-Банку (Україна) та ПУМБу, планує інвестувати гроші ще у 1–2 українських банки. ЄБРР не називає банків, з якими веде переговори, та можливий розмір інвестицій. Як сказано в документі, найближчим часом ЕБРР планує виділити нові транші за своєю лінією розвитку малого та середнього бізнесу і надати декільком великим українським банкам кредити у рамках цієї програми.

Нагадаємо: ЄБРР відкрив другу лінію кредитування малого і середнього бізнесу в Україні розміром у 88 млн. доларів наприкінці 2000 року. У кредитній лінії ЄБРР беруть участь банки "Ажіо", "Аваль", "Надра", Приватбанк, банк “Форум”, Укргазпромбанк, "ТАС-коммерцбанк", ВАбанк та Укрсоцбанк. ЄБРР має намір розширити доступ банків до своєї лінії підтримки зовнішньої торгівлі, в якій уже беруть участь ПУМБ, "Аваль", "Надра", "Форум", ХФБ Банк (Україна) та Кредит-Банк (Україна). Крім того, ЄБРР планує надавати підтримку банкам в організації ними консорціумного кредитування великих проектів та допомагати кільком банкам у залученні ними західних інвестицій у свої капітали. Згідно зі своєю стратегією, ЄБРР планує найближчими роками розширити видачу кредитів дрібним підприємствам у регіонах за допомогою Мікрофінансового банку та низки інших українських банків.

Європейський банк реконструкції та розвитку в 2001 році наростив обсяг операцій в Україні на 200 млн. євро — до 1,4 млрд. євро. За 2000 рік банк приростив портфель відкритих в Україні проектів на 398 млн. євро — до 1 204 млн. євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування