Кабмін має намір продати банк "Київ", Укргазбанк і Родовід Банк після відновлення їх платоспроможності — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін має намір продати банк "Київ", Укргазбанк і Родовід Банк після відновлення їх платоспроможності

1391
Кабінет Міністрів має намір продати отримані після рекапіталізації частки в банках "Київ", Укргазбанку і Родовід Банку після відновлення платоспроможності цих банків. Про це на прес-конференції заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.
"У той же час після того, як платоспроможність цих банків буде відновлена, коли ці банки почнуть успішно працювати, вони будуть реалізовані потенційним інвесторам на відкритих процедурах. Ці банки рано чи пізно знайдуть своїх приватних власників", - сказала вона.
Тимошенко підкреслила, що без входження держави в Статутний капітал цих банків відновити їхню платоспроможність не видається можливим.
Як повідомляло агентство, 10 червня Кабінет Міністрів затвердив остаточне рішення про рекапіталізацію за участю держави Укргазбанку, банку "Київ" і Родовід Банку.
За словами Тимошенко, Кабмін стане власником 84,21% Укргазбанку, вклавши 3,2 млрд. гривень, 99,97% Родовід Банку, вклавши 2,809 млрд. гривень, а в банку "Київ" - 99,93%, вкладаючи 3,563 млрд. гривень.
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас