У 2009 р. випуск продукції машинобудування в Україні скоротиться на 25%


У 2009 р. випуск продукції машинобудування в Україні скоротиться на 25%

У 2009 р. випуск продукції машинобудування в Україні скоротиться на 25% порівняно з попереднім роком. Про це говоритися в прогнозі, підготовленому аналітиками компанії Foyil Securities.

При цьому експерти нагадали, що в першому кварталі виробництво продукції машинобудування в Україні скоротилося на 54,6%. Таким чином, вони очікують збільшення активності виробників до кінця року.

"Внаслідок уповільнення економічного зростання в Україні більшість компаній повинні були скоротити штат працівників на 10-20% і знизити заробітну плату на 30-50%. Це був крок до скорочення виробничих витрат у відповідь на зниження попиту. Падіння цін на сталь на 40% на внутрішньому ринку теж дозволило компаніям суттєво зменшити вартість виробництва, тому що сталь займає до 80% собівартості продукції. Це сприяло більш сприятливим умовам для експорту української продукції за кордон", - відзначив аналітик Руслан Патлавський.

Також, на думку експертів, додатково експортний потенціал вітчизняних машинобудівників був посилений внаслідок девальвації гривні, що відбулася раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua